GARDENA Micro-Drip-System Buishouder 3/16", 10 stuks

Voor effectieve tuinirrigatie

€ 6,83 € 7,59 -10%

(€ 0,68 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 stuks

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gemakkelijke constructie
  • Stabiele bevestiging
  • Flexibele bediening

Vaak samen gekocht met GARDENA Micro-Drip Systeem L-Stuk 13 mm (1/2"), 2 stuks

GARDENA Micro-Drip-System Buishouder 3/16", 10 stuks € 6,83 (€ 0,68 / st.)
GARDENA Micro-Drip Systeem L-Stuk 13 mm (1/2"), 2 stuks € 3,95 (€ 1,98 / st.)
Totaalprijs: € 10,78
Beschrijving

Het ideale systeem voor het bevestigen en geleiden van een verdeelbuis en druppelleiding (4,6 mm). Eenvoudig vastklikken op de verdeelbuis en weer losmaken.

  • Gemakkelijk in de grond te steken
  • Micro-druppelsysteem
  • Hoge kwaliteit
  • Gemaakt in Europa
  • Duurzaam (80% gerecycled materiaal)
Art. nr.: HA-13218-20
Inhoud: 10 stuks
EAN: 4078500058414
Producentnummer: 13218-20
Productlijnen: Gardena Micro-Drip-System
Gardena garantievoorwaarden
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Husqvarna Austria GmbH, Industriezeile 36, 4010, Linz, Oostenrijk, www.husqvarna.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARDENA Micro-Drip-System Buishouder 3/16"