Semenarna Ljubljana Veldsla-zaden "Holländischer Breitblättriger", 7 g

Valerianella locusta

€ 1,39

(€ 198,57 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 7 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Uitstekende smaak
  • Zaaitijd: augustus - september
  • Oogsttijd: oktober - april

Vaak samen gekocht met Sonnenerde Zwarte Grond, 20 L

Semenarna Ljubljana Veldsla-zaden "Holländischer Breitblättriger", 7 g € 1,39 (€ 198,57 / kg)
Sonnenerde Zwarte Grond, 20 L € 24,09 (€ 1,20 / L)
Totaalprijs: € 25,48
Beschrijving

Dit vroege ras vormt grote rozetten en middellange, brede, geelgroene bladeren met een uitstekende smaak.

Zaaidatum: Augustus, September
Afstand tussen planten: ca. 7 x 15 cm
Art. nr.: SEM-S232335_
Inhoud: 7 g
EAN: 3831002658152
Producentnummer: S232335_
Waar te planten: Directe inzaai (Buiten)
Botanische naam: Valerianella locusta
Groentesoort: Bladgroenten
Vekrijgbaar als: Portie zaad
Zaaitijd: Augustus, September
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Semenarna Ljubljana d.o.o., Bratislavska Cesta 5, 1000, Ljubljana, Slovenië, info@semenarna.si, www.semenarna.si

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Semenarna Ljubljana Veldsla-zaden "Holländischer Breitblättriger"