AUSTROSAAT Hyacinten orientalis Blue Jacket, Blauw Gr. 15/16, 3 stuks

Hyacinthus orientalis

€ 5,39 € 5,99 -10%

(€ 1,80 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Aangename geur
  • Bloeitijd: maart & april
  • Inhoud: 3 bloembollen

Vaak samen gekocht met AUSTROSAAT Knoflook voor herfstbeplanting, 3 stuks

AUSTROSAAT Hyacinten orientalis Blue Jacket, Blauw Gr. 15/16, 3 stuks € 5,39 (€ 1,80 / st.)
AUSTROSAAT Knoflook voor herfstbeplanting, 3 stuks € 3,86 (€ 1,29 / st.)
Totaalprijs: € 9,25
Beschrijving

Deze hyacinten toveren je tuin van maart tot april om met hun prachtige blauwe bloemen en brengen de lente naar je huis.

  • Voor potten en volle grond
  • Aangename geur
  • Inhoud: 3 bloembollen
Zaaidatum: September, Oktober, November
Bloemkleur: Blauwe tinten
Art. nr.: AS-904786
Inhoud: 3 stuks
EAN: 9001415904786
Producentnummer: 904786
Gebruik: Outdoor
Waar te planten: Directe inzaai (Buiten), Potten, schalen en bloembakken (Buiten)
Inhoud is voldoende voor ca.: 3 planten
Botanische naam: Hyacinthus orientalis
Vekrijgbaar als: Uien
Zaaitijd: November, Oktober, September
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Austrosaat Österr. Samenzucht- u. Handels-Aktiengesellschaft, Oberlaaerstraße 279, 1232, Wien, Oostenrijk, officewien@austrosaat.at, www.austrosaat.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor AUSTROSAAT Hyacinten orientalis Blue Jacket, Blauw Gr. 15/16