Sperli Weide voor Nuttige Insecten, 250 g

Bloemen van lente tot herfst

€ 8,72 € 9,69 -10%

(€ 34,88 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 15. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 20. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voedsel voor bijen, vlinders en nuttige insecten
  • Afwisselende bloemen
  • Winterhard

Vaak samen gekocht met Sperli Natuurweide "Inheemse Wilde Bloemen", 250 g

Sperli Weide voor Nuttige Insecten, 250 g € 8,72 (€ 34,88 / kg)
Sperli Natuurweide "Inheemse Wilde Bloemen", 250 g € 19,34 (€ 77,36 / kg)
Totaalprijs: € 28,06
Beschrijving

Deze bijzondere mix van bloemen, kruiden en gras bevat zo’n 70 verschillende plantensoorten die een waardevolle voedselbron vormen voor bijen, vlinders en andere nuttige insecten. De bloemen zijn prachtig van de lente tot de herfst met een steeds wisselend bloemenpatroon dat je tuin omtovert in een bloeiend paradijs.

Tips:

  • Lichtkiemers - bedek zaden tijdens het zaaien niet met aarde
  • Optimale temperatuur bij het zaaien: >10°C
Zaaidatum: Maart, April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September
Bloemkleur: Mix
Art. nr.: SP-88695
Inhoud: 250 g
EAN: 4001523886955
Producentnummer: 88695
Waar te planten: Directe inzaai (Buiten)
Inhoud is voldoende voor ca.: 25 m²
Plantdiepte: 0 cm
Locatie: Zon tot gedeeltelijke schaduw, Zonnige ligging, Gedeeltelijke schaduw
Eigenschappen: Winterhard
Vekrijgbaar als: Portie zaad
Zaaitijd: April, Augustus, Juli, Juni, Maart, Mei, September
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Duitsland, w.guth@sperli.de, www.sperli.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Sperli Weide voor Nuttige Insecten

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
2 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder