Die Stadtgärtner Bloemenknikkers "Fijne Kerstdagen", 5 stuks

Kleine knikkers, groot bloemenplezier

€ 2,99

(€ 0,60 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 5 stuks

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Eenvoudig te kweken
  • Origineel cadeau-idee
  • Heel gemakkelijk te verzorgen

Vaak samen gekocht met Die Stadtgärtner Bloemknikkers in een Zakje, 5 stuks

Die Stadtgärtner Bloemenknikkers "Fijne Kerstdagen", 5 stuks € 2,99 (€ 0,60 / st.)
Die Stadtgärtner Bloemknikkers in een Zakje, 5 stuks € 2,99 (€ 0,60 / st.)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

Met een beetje water, geduld en liefde groeien kleine Seedbombs uit tot een kleurrijke verrassing. Leg de 'knikkers' gewoon op losse, niet-aangedrukte aarde, druk ze licht aan en houd de aarde regelmatig vochtig. In een pot is het kweken extra eenvoudig.

De Seedbombs mogen niet volledig met aarde worden bedekt. Leg ze gewoon op de aarde en druk ze licht aan. Zo blijven ze op hun plek en krijgen ze voldoende vocht. Vooral tijdens de eerste dagen is regelmatig water geven belangrijk - de aarde mag flink vochtig zijn, maar mag niet voortdurend onder water staan.

Na ongeveer 10 tot 14 dagen beginnen de zaadjes te kiemen en komen de eerste kleine plantjes tevoorschijn.

Art. nr.: DS-1004591
Inhoud: 5 stuks
EAN: 4260337039647
Producentnummer: 1004591
Waar te planten: Potten en schalen (Binnen)
Vekrijgbaar als: Portie zaad
Juridische informatie
Fabrikant: Die Stadtgärtner, Frieslandstraße 5, 48527, Nordhorn, Duitsland, hallo@diestadtgaertner.de, www.diestadtgaertner.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Die Stadtgärtner Bloemenknikkers "Fijne Kerstdagen"

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder